Μήνας: Νοέμβριος 2018

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ – 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Πρόσκληση

Την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018 καλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας για ενημέρωση που αφορά την προόδό  των παιδιών τους.
Η ενημέρωση θα λάβει χώρα από τις 11πμ έως 14.15 μμ στις αίθουσες διδασκαλίας του σχολείου.
Με εκτίμηση
Σακαρέλλου Ευθυμία

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ – 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.jpg - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ - 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Το σχολείο μας στα πλαίσια της ερευνητικής εργασίας  με θέμα  « Εθελοντισμός- Μοιράζοντας χαμόγελα», οργανώνει στην αίθουσα εκδηλώσεων  του σχολείου, με τη συμμετοχή των μαθητών, των καθηγητών, των γονέων και με τις χορηγίες της τοπικής αγοράς, το « Κοινωνικό Κυλικείο».
Τα χρήματα από τα έσοδά του θα διατεθούν στο Κέντρο Παιδόπολη  Αγ. Αντρέας.
Σας προσκαλούμε να το επισκεφθείτε την Τρίτη 4 Δεκεμβρίου 2018 από τις 10.00πμ  για να ενισχύσετε την προσπάθεια αυτή των μαθητών του  τμήματος   με την καθοδήγηση της καθηγήτριας κ. Γκαρμάτη Ιωάννας ΠΕ01.
Σακαρέλλου Ευθυμία